ДОКТОР НИКОЛА ЈОКИЋ! Погледајте како је Србин разнео Оклахому у Колораду (ВИДЕО)
У шестој утакмици полуфиналне серије Западне конференције плеј-офа НБА лиге кошаркаши Денвер нагетса победили су на свом терену Оклахома сити тандере резултатом 119:107, и тако изборили седми, одлучујући, меч два тима.
Фото АП
Репрезентативац Србије Никола Јокић поново је био најбољи играч Нагетса на терену уз дабл-дабл учинак са постигнутих 29 поена, 14 скокова и осам асистенција, уз још две украдене лопте и блокаду.
Командовао је момак из Сомбора на све начине игром Денвера. Један од најлепших момената меча десио се средином последње четвртине – Јокић је бриљантним пасом из окрета пронашао Кристијана Брауна, који је закуцао лопту уз овације публике. Био је то тренутак који је запалио дворану и додатно мотивисао саиграче да не попусте ни за секунд.
У наставку, Јокић је погодио и важну тројку којом је започео кључну серију Денвера, серију која је разбила све наде Оклахоме и послала јасан сигнал – Нагетси су спремни за мајсторицу!
Сада све очи гледају ка недељи у 21.30 по нашем времену, када ће у Оклахоми пасти коначна одлука. Ако Јокић понови овакву партију, српски МВП би могао да уведе Нагетсе у ново финале Запада.
Погледајте најбоље потезе Николе Јокића из меча против Оклахоме:
Препоручујемо
ЗБОГ ЊЕГА ЈЕ ДЕНВЕР ПОБЕДИО! Никола Јокић уперио прстом у овог саиграча
16. 05. 2025. у 06:40
БОЛНИЦА У КОЛОРАДУ, А ТРЕНЕР... Јаке речи Дејвида Аделмана пред меч у Оклахоми
16. 05. 2025. у 06:14
СРБИН ЈЕ СИЛА! Амери, да ли вам је сада јасно? Крај је кад Никола Јокић каже (ВИДЕО)
16. 05. 2025. у 05:11
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)