ФРКА У ОКЛАХОМИ! Кад неко "пипне" Јокића, Расел Вестбрук моментално полуди (ВИДЕО)
ПОНИЖЕН је Денвер у Оклахоми, Никола Јокић је морао пре времена на туширање, али Нагетси дефинитивно не дају на себе, односно на Србина.
Фото АП
Овога пута су у главној улози били Никола Јокић и Расел Вестбрук са једне стране и Џејлен Вилијамс са друге.
Након што је Вилијамс под кошем одгурнуо Николу Јокића пре него што се на шут спремао Кристијан Браун, дошло је до фрке, јер се тај потез није допао Раселу Вестбруку који је стао у одбрану Србина.
Вестбрук се унео у лице Вилијамсу, дошло је до одгуривања, а брзо су га окружили други играчи Оклахома сити Тандера.
Међутим, није ни Јокић хтео то мирно да гледа, па је ускочио да помогне Вестбруку, али је судија Скот Фостер успео да смири ситуацију после чега је доделио техничку Раселу.
Након тога је уследила иронична реакција Расела:
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
СУСПЕНЗИЈА: Јокић разбио Оклахому па добио вест коју уопште није желео да чује
07. 05. 2025. у 19:26
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)