ЖИВА ЈЕ БАРСА! Монако ће морати још да се помучи, Фајнал Фор ће морати да сачека

Новости онлајн

30. 04. 2025. у 20:58

Кошаркаши Барселоне изборили су четврту утакмицу плејофа против Монака. Екипа из Каталоније савладала је госте резултатом 100:89 и тако смањила заостатак у серији на 2:1.

ЖИВА ЈЕ БАРСА! Монако ће морати још да се помучи, Фајнал Фор ће морати да сачека

Foto: Profimedia

Барселону је до победе предводио Вили Ернангомес са дабл-дабл учинком односно 19 поена и 10 скокова, пратио га је Џабари Паркер са 16 поена и два скока.

Двоцифрени су били и Дарио Брисуела и Кевин Пантер са по 14 поена, док  је Џастон Андерсом имао 10 поена уз три скока и четири асистенције.

Код Монака се истакао Мајк Џејмс са 20 поена, четири скока и 12 асистенција, пратио га је Ели Окобо са 19 поена, два скока и четири асистенције.

Двоцифрен је био и Алфа Дијало са 16, док је Џером Блосомгејм имао 12, а Данијел Тајс 10 поена уз шест скокова.

Наредни меч је на програму 2. маја од 20 часова и 45 минута исто у Барселони.


БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на Сент Џејмсис парку би требао да обилује великим бројем погодака

ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака

"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.

10. 03. 2026. у 07:10

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља