ПЕШИЋ ОДЛАЗИ, НА СОПСТВЕНИ ЗАХТЕВ! Пала одлука, званично потврђено
Син селектора Србије Светислава, Марко Пешић, напустиће почетком 2026. године место директора Кошаркашког клуба Бајерн, саопштено је данас из редова шампиона Немачке.
ФОТО: Н. Параушић
"Бајерн реструктурира руководство и проширује извршни менаџмент за предстојећу сезону. После скоро 15 година на челу шестоструког немачког шампиона, Пешић ће, на сопствени захтев, одступити са позиције генералног директора почетком 2026. календарске године. Четрдесетосмогодишњи бивши репрезентативац Немачке ће после тога наставити да буде укључен у клуб", навео је клуб у саопштењу.
Клуб је додао да ће проширити управни одбор од 1. јула 2025. године, именовањем тренутног спортског директора Драгана Тарлаћа и главног директора за стратегију Адријана Сармијента.
"Почев од јануара 2026. године, обојица ће преузети пуну заједничку одговорност за оперативно управљање клубом", наводи се у саопштењу.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
30. 04. 2025. у 16:19
ПРЕОКРЕТ! Бастијан Швајнштајгер и Ана Ивановић изиграли цео свет (ФОТО)
30. 04. 2025. у 06:08
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!
Најновије вести везане за рат који је отпочео на Блиском истоку, а напад на Иран био је окидач за то, тичу се Светског првенства у фудбалу чији су домаћин и Сједињене Америчке Државе.
28. 02. 2026. у 22:46 >> 23:00
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)