НОВА ШАНСА ЗА КРАЉЕВЧАНКЕ: Сутра стартује финална серија плеј-офа за кошаркашице
После две године кошаркашице Краљева поново су у финалу националног првенства, поново су у прилици да се боре за шампионску титулу, поново против београдске Црвене Звезде.
Г.Шљивић (архива)
Финална серија плеј-офа Прве женске лиге Србије између „малених“ и црвено-белих, две првопласиране екипе из лигашког дела, стартоваће сутра (18.00) првом утакмицом у ФМП Арени. Серија се игра на три победе, а већ сада је познато да ће се реванш у Краљеву, уколико не буде неких промена, играти у среду, 16. априла, а трећи меч три дана касније у Београду.
Ове сезоне све три међусобне утакмице, две у првенству и једну у полуфиналу Купа „Милан Цига Васојевић“, Црвена Звезда је решила у своју корист, као и све остале званичне мечеве на домаћој сцени. Зато црвено-белима пред почетак финала и припада улога фаворита, али из табора ЖКК Краљево стиже порука да ће учинити све да направе подвиг и коначно у град на Ибру донесу дуго очекивану титулу првака у сениорској конкуренцији екипних спортова.
Г.Шљивић (архива)
Пре две године Црвена Звезда је титулу освојила тријумфом у серији 3:2 и то након што су „малене“ надокнадиле заостатак од 0:2 у победама. Љубитељи кошарке из града на Ибру надају се овог пута потпуно другачијем епилогу.
Препоручујемо
БОРБА ТИТАНА: Мемић и Николић очи у очи за титулу првака Србије
07. 12. 2025. у 08:57
СРБИНУ СВЕ ВЕЋЕ ПОВЕРЕЊЕ: Никола Јовић одличан, нестварно издање Левина (ВИДЕО)
07. 12. 2025. у 08:22
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
ДРСКО: Јелисавета Орашанин БЕЗ ДОЊЕГ ВЕША шета улицом (ФОТО)
ГЛУМИЦА Јелисавета Орашанин поново је привукла сву пажњу када се појавила у комбинацији која је изазвала праву буру на мрежама.
06. 12. 2025. у 20:35
Коментари (0)