ДВОЈАЦ ОТПУТОВАО У АТИНУ: Црвена звезда јача за два играча против Панатинаикоса
ЦРВЕНА звезда ће последњу утакмицу у основном делу Евролиге одиграти против Панатинаикоса у Атини. Црвено-бели су пут главног града Грчке отишли јачи за два играча.
FOTO: M. Vukadinović
Како сазнаје "Меридиан спорт" тренер Јанис Сферопулос коначно ће имати још опција у рекету, пошто су се у тим вратили Мајк Даум и Лука Митровић.
Американац ће у екипи бити први пут још од 29. децембра и утакмице са Крком у АБА лиги. Опоравио се од повреде и спреман је да помогне саиграчима у финишу сезоне.
Митровић није играо од 15. фебруара и финала Купа Радивоја Кораћа. Његов повратак ће значити шампиону Србије, посебно што нема Џоела Боломбоја.
У Београду су остали остали капитен Бранко Лазић, Милош Теодосић, млади Андреј Костић и поменути Џоел Боломбој.
Подсетимо, утакмица Панатинаикос - Црвена звезда игра се у петак од 20.15 у "ОАКА арени".
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
СРБЕ ПРОГЛАСИЛИ РАСИСТИМА?! Ево за шта тачно је УЕФА жестоко казнила Црвену звезду
10. 04. 2025. у 12:20
САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО! Никола Јокић одмах писао Мајку Мелоуну, Србин више није могао да ћути
10. 04. 2025. у 09:31
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона
АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.
09. 12. 2025. у 07:00
ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)
Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.
09. 12. 2025. у 20:50
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)