"СВЕ ЈЕ У НАШИМ РУКАМА": Рокас Гедраитис се огласио пред утакмицу Црвена звезда - Ефес
КОШАРКАШИ Црвене звезде играју најважнији меч ове сезоне у Евролиги. Ривал је Ефеса, а очекивања пред овај дуел изнело је крило црвено-белих Рокас Гедраитис.
ФОТО: М. Вукадиновић
Литванац је истакао да он и саиграчи прате и остале резултате. Ипак, првенствено клуб са Малог Калемегдана мора да тријумфује како би обезбедио бар плеј-ин.
- Могу да лажем, али пратићемо све. Видећемо каква је ситуација, али ми првенствено морамо да пробамо да победимо, морамо да дамо све од себе и да имамо већу жељу да дођемо до победе - рекао је Гедраитис.
Он је нагласио да је све у рукама Звезде и да екипа треба да ужива у тренутку.
- Био сам већ у овој ситуацији, сећам се, изгубио сам, али тако је, не можете да осећате притисак, то је кошарка, морате да уживате у тренутку. Као што сам већ рекао, све је у нашим рукама и морамо оно што радимо целе сезоне – да играмо као тим. Све у свему, биће све добро - закључио је Литванац.
Подсетимо, утакмица Црвена звезда - Ефес игра се овог петка од 20 часова у "Београдској арени".
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ СЕ РАДОВАТИ У ЛАЈПЦИГУ? Глазнер јури трећи трофеј са Паласом, Рајо први европски у историји клуба
ФИНАЛЕ Лиге конференција биће одиграно вечерас у Лајпцигу, а копља ће укрстити тимови за које се очекивало да догурају далеко, Кристал палас и Рајо Ваљекано.
27. 05. 2026. у 07:00
ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
26. 05. 2026. у 19:49
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)