"ЈЕДНОМ МОРА ДА ДОЂЕ ТАЈ ДАН": Тина Крајишник окончала каријеру!
ДОСКОРАШЊА капитенка женске кошаркашке репрезентације Србије Тина Крајишник завршила је каријеру. То је урадила са 34 године.
FOTO: Tanjug/AP
Она се после Олимпијских игара оконачала репрезентативну каријеру, а јуче је одиграла последњи меч у дресу Бешикташа.
- Игра, радост и уживање нас одвуку од помисли да једном ипак мора да дође тај дан. Последњи минут, последњи кош, последњи загрљај саиграчица на терену. Увек сам се питала какав је то осећај, како изгледа последња утакмица у каријери. Боље нисам могла да је замислим. Хвала вам свима пуно на незаборавним тренуцима и дивном опроштају - написала је Тина Крајишник на Инстаграму.
Тина Крајишник је са репрезентацијом Србије освојила златну медаљу на Европском првенству 2021. године.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)