"НЕМОЈТЕ ДА СЕ ЗАЛУЂУЈЕТЕ!" Хаос у Литванији због Партизана и Звезде

Филип Милошевић

27. 03. 2025. у 19:15

Навијачи Жалгириса су се огласили путем друштвених мрежа уочи меча 33. кола Евролиге са Партизаном који је на програму у наредни четвртак са почетком од 19 часова.

НЕМОЈТЕ ДА СЕ ЗАЛУЂУЈЕТЕ! Хаос у Литванији због Партизана и Звезде

ФОТО: М. Вукадиновић

- У Евролиги нам је остала још само једна утакмица на домаћем терену. Противник – Партизан из Београда. Иако се у овом тренутку још увек могу рачунати теоретске шансе за пласман у наредну фазу, ми овим утакмицама придајемо много већи значај од саме ситуације на табели. Ово је још једна прилика да пошаљемо јасну поруку Европи.

Фудбалски клуб Партизан је недавно одиграо пријатељски меч са московским ЦСКА, а навијачи кошаркашког Партизана су више пута јавно изражавали подршку убицама из Русије. Немојте да вас завара утисак да је Партизан другачији од Црвене звезде. То што су њихови навијачи поздравили нашу победу над градским ривалом само показује колико се међусобно мрзе, а не да су они, или њихов клуб, ишта другачији.

Ми смо изнад тога: не бацамо предмете на терен, не наносимо штету свом клубу беспотребним казнама и не користимо се јефтиним провокацијама. Наш циљ у последњем домаћем мечу сезоне је јасан – показати да су Литванија, Жалгирис и Каунас и даље уз Украјину. Током целе утакмице прикупљаће се донације за Украјину, која и даље води борбу за своју слободу - стоји у саопштењу навијача Жалгириса.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!

ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!

ПОСЛЕ веома битне победе над Интером у "Дерби Дела Мадонини", Милан гостује Лацију у недељу увече са јасним циљем ,наставити потеру за вечитим ривалом у борби за титулу (20.45).

15. 03. 2026. у 07:30

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ПАРТИЗАН ДОБИЈА ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Полазник Ајаксове школе опција више за Срђана Благојевића!