"НЕ МОГУ ДА ОТКРИВАМ КАРТЕ!" Јанис Сферопулос пред меч Црвена звезда - Реал мадрид у Евролиги

Новости онлине

27. 03. 2025. у 17:05

Тренер кошаркаша Црвене звезде Јанис Сферопулос изнео је очекивања пред меч 32. кола Евролиге против Реал Мадрида.

НЕ МОГУ ДА ОТКРИВАМ КАРТЕ! Јанис Сферопулос пред меч Црвена звезда - Реал мадрид у Евролиги

FOTO TANJUG/ STRAHINJA AĆIMOVIĆ

- Очекујемо другачију утакмицу него јуче. Реал у последње време игра веома добро, добио је четири од последњих пет утакмица и нама је веома важно да пратимо план утакмице и како да играмо против њих како у одбрнаи, тако и у нападу. Уз нас су међу најбољим одбранама Евролиге и очекујемо да видимо два добра дефанзивна тима на терену, али имају таленат да постижу поене, као и ми. Изузетно је да пресудни детаљи буду на нашој страни. Очекујем и велики број навијача, те их позивам да буду што је гласнији могуће -  истакао је Сферопулос уочи утакмице 32. кола Евролиге.

Како ће Звезда да заустави високе играче Реала?

- Нећемо о решењима против њих, не могу да откривам карте и дајем детаље. Даћемо све од себе да сакријемо наше проблеме које имамо са изостанцима високих играча - истакао је Сферопулос.

Бонус видео:  Породица променила "Оче наш" због КК Партизан

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
САКРАМЕНТО ЛЕЖИ НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса

САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса

НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.

11. 12. 2025. у 13:30

Коментари (0)

ЧИТАВ ГРАД У АУСТРИЈИ ОСТАО ЗАТЕЧЕН ЗБОГ СРБА: Ево шта су урадиле делије (ВИДЕО)