БУДУЋНОСТ ГА ЈЕ ДОБРО ЗАПАМТИЛА! МВП 22. кола АБА лиге долази из Меге

Марко Паунић
Марко Паунић

11. 03. 2025. у 12:50

Кошаркаш Меге Богољуб Марковић проглашен је за најкориснијег играча (МВП) 22. кола АБА лиге, саопштено је данас на званичном сајту регионалног такмичења.

БУДУЋНОСТ ГА ЈЕ ДОБРО ЗАПАМТИЛА! МВП 22. кола АБА лиге долази из Меге

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

Кошаркаши Меге су пре два дана у Београду победили екипу Будућности резултатом 93:79 у мечу 22. кола АБА лиге.

Марковић је на терену провео нешто мање од 37 минута, а за то време забележио је 27 поена, пет скокова, четири асистенције, две блокаде и једну украдену лопту. Он је имао индекс корисности 34.

Кошаркаши Меге се налазе на осмом месту на табели регионалног такмичења са по 11 победа и пораза.

Мега ће у наредном, 23. колу АБА лиге гостовати Црвеној звезди.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.

22. 03. 2026. у 07:30

ЗАПАД СЕ НЕРВИРА! Цела Русија слави, ово је чекала годинама!

ЗАПАД СЕ НЕРВИРА! Цела Русија слави, ово је чекала годинама!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.

24. 03. 2026. у 13:15

Коментари (0)

АКО ЈЕ МАРАДОНА БИО БОГ, ОНДА ЈЕ ОН ИСУС! Син Дијега Арманда о новом свецу Напуља