СЈАЈНЕ ВЕСТИ ИЗ АМЕРИКЕ! Никола Јовић на терену пре очекиваног

Марко Паунић
Марко Паунић

26. 02. 2025. у 10:51

Кошаркаш Мајамија Никола Јовић би на терен могао да се врати пре очекиваног, преноси АП.

СЈАЈНЕ ВЕСТИ ИЗ АМЕРИКЕ! Никола Јовић на терену пре очекиваног

Фото АП

Шефица хирургије шаке у Хиту Елизабет Ен Улет и тимски физијатар Харлан Шелесник, прегледаће Јовића за месец дана и видеће да ли је Србин спреман да се врати на терен.

Ово би значило да постоји вероватноћа да ће српски кошаркаш на терен пре истека шест до осам недеља како је првобитно прогнозирано када су у питању овакве повреде. Јовић је поломио другу метакрпалну кост десне шаке. 

"Саосећам са Ником. Знам колико је труда уложио да буде ту где јесте сада“, истакао је шеф стручног штаба Хита Ерик Сполстра.

Јовић ће пропустити најмање 15 утакмица, а према неким прогнозама вратиће се најраније 25. марта, пред дуел против Голден Стејт Вориорса где је ове зиме прешао носилац игре Мајамија Џими Батлер.

Јовић ове сезоне бележи 10,7 поена и 3,9 скокова по утакмици, а Хит има скор 11-5 кад млади Србин забележи 14+ поена.

Бонус видео: Црногорске олимпијске игре - такмичење у лењости

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)