КАКАВ ПОТЕЗ ЛЕЈКЕРСА! Сваки навијач који је дошао на деби Луке Дончића добио несвакидашњи поклон
Лука Дончић одиграо је први меч у дресу Лејкерса, почела је нова ера у Лос Анђелесу са њим и Леброном Џејмсом.
Фото: АП
Меч је привукао огромну пажњу свих, дворана је била пуна, ТВ пренос, људи широм света су једва чекали да га виде у чувеном златном дресу и то су и дочекали.
Тим поводом, популарни клуб из "Града анђела", одлучио је да части сваког навијача који је дошао на деби Словенца.
Фото: АП
Тако је пред почетак меча, у дворани сваки навијач на својој столици затекао дрес Луке Дончића, са бројем 77, те је цела дворана била у знаку Дончићевог дебија.
Све то платила је Јута - 132:113.
Није Дончић пружио доминантну партију као што је то било у Даласу, али није било ни превише потребе за свим тим пошто су Лејкерси убедљиво славили.
Словенац је за 22 минута дао 14 поена, уз 5 скокова и 4 асистенције, а треба истаћи и да је Лука имао и посебно загревање уз хитове српске певачице Ане Бекуте.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге
После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.
13. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)