ПАКАО ЗА ДАЛАС! Ентони Дејвис иде на дуже боловање

Марко Паунић
Марко Паунић

10. 02. 2025. у 10:56

Нови кошаркаш Даласа Ентони Дејвис одсуствоваће са терена неколико недеља због повреде примицача у левој нози.

ПАКАО ЗА ДАЛАС! Ентони Дејвис иде на дуже боловање

Foto: Profimedia

Дејвис би ван терена могао да буде и до месец дана, пренео је ноћас познати инсајдер Америчке професионалне кошаркашке лиге (НБА), новинар ЕСПН-а Шамс Чаранија.

Амерички центар је у суботу изашао из игре током треће четвртине утакмице против Хјустона, на којој је дебитовао за Далас, након чега се није враћао на терен. Он је на том мечу за 31 минут игре забележио 26 поена, 16 скокова, седам асистенција и три блокаде.

Дејвис је након те утакмице изјавио да је у питању "затегнутост у пределу препона и квадрицепса" и да "није у питању ништа озбиљно".

Он је недавно дошао у Далас као део великог трејда у ком је Лука Дончић (25), који је у пет узастопних сезона изабран за члана идеалне петорке НБА лиге, прешао у Лос Анђелес Лејкерсе.

Дејвис (31) је 10 пута био изабран за ол-стара НБА лиге, у четири сезоне је био члан идеалне петорке тог такмичења, а 2020. године је са Лејкерсима освојио титулу.

БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ДЕДА МИ ЈЕ РОМ: Истина о Пријином пореклу - има ромске крви Филип и Брена то знају, не смета им