"МОРАМО ДА ОДБРАНИМО ДОМАЋИ ТЕРЕН": Вашингтон опрезан пред Задар
Кошаркапи Партизана у понедељак од 18 часова дочекује Задар пре поласка на Куп Радивоја Кораћа. Меч ће се играти у необичним околностима, јер ће Западни улаз бити затворен.
FOTO: Ata images
Своја очекивања изнео је и Двејн Вашингтон.
- Сећам се прве утакмице, била је изузетно тешка. Играли су веома добро, што очекујем и сутра, зато морамо да изађемо са добром енергијом. Имали смо захтевно дупло коло у Евролиги, али морамо да наставимо са добрим играма и одбранимо домаћи терен - рекао је Вашингтон
Из техничких разлога, улаз "запад" ће сутра бити затворен, а сви власници улазница за те секторе ће моћи да уђу на улазе "југ" и "север", објавио је Партизан.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
ДА САМ ТО УРАДИО, НЕ БИ ДОШЛО ДО РАТА У ЈУГОСЛАВИЈИ! "И дан данас жалим за тим"
09. 02. 2025. у 16:54
БОКС ЗАВИЈЕН У ЦРНО: Боксерски шампион преминуо након меча (УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК)
09. 02. 2025. у 13:23
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу
После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.
23. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)