"ГРОБАРИМА" СЕ ОВО НЕЋЕ СВИДЕТИ: Евролига одредила судије за меч Монако- Партизан
Кошаркаши Партизана гостују екипи Монака у оквиру 26. кола Евролиге. Меч је на програму у петак од 19 часова.
ФОТО: М. Вукадиновић
Тежак задатак очекује црно-беле, јер је Монако тренутно на трећем месту на табели са 16 победа и осам пораза.
Евролига је одредила и судије овог меча, а то ће бити два Шпанца - Мигел Анхел Перез, који је главни судија, као и његов сународник Карлос Кортез, а тројку ће употпунити Гркиња Василики Царуша.
Гробарима неће много свидети ова тројка, пре свега јер у прошлости често нису имали лепа искуства када је Мигел Анхел Перез делио правду.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
МИЛИОНИ, АВИОНИ! Русија гледа и не верује: Дејан Станковић довео трансфер бомбу!
06. 02. 2025. у 12:22
НИКОЛА ЈОКИЋ ЗАПАЊИО АМЕРИКАНЦЕ: Србин одиграо још једну невероватну утакмицу (ВИДЕО)
06. 02. 2025. у 08:12
НБА "ЛУДНИЦА"! Шок-трансфер Луке Дончића је "ништа" наспрам оног што се спрема!
05. 02. 2025. у 14:38
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)