ПОДВИГ „БЕЛИХ“: Кошаркаши краљевачке Слоге победили Златибор – 76:75

Осму првенствену и уједно веома важну победу у борби за опстанак остварили су кошаркаши краљевачке Слоге у последњем мечу 18. кола „Адмирал бет кошаркашке лиге Србије“.

ПОДВИГ „БЕЛИХ“: Кошаркаши краљевачке Слоге победили Златибор – 76:75

Г.Шљивић (архива)

Иако са бројним кадровским и здравственим проблемима, „бели“ су пред својим навијачима у новој хали спортва крај Ибра после преокрета и неизвесне завршнице резултатом 76:75 (21:24, 13:15, 19:16, 23:20) направили подвиг и победили Златибор из Чајетине, једну од најбољих екипа у домаћој лиги.

Најефикаснији у редовима Краљевчана били су Павић са 16, Дугалић са 15 и Симеуновћ и Стаменић са по 13 поена, док је код гостију најбољу партију пружио Ђукановић са 20.

У наредном колу Слога гостује Слободи у Ужицу, док ће Златибор угостити београдски Раднички.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

МОЈЕ ЈЕ ДА КАЖЕМ... Шешељ открио која четири потеза блокадери планирају