ПАРТИЈА КАРИЈЕРЕ! Син Звездине легенде одиграо најбољи меч у НБА

Кошаркаши Оклахоме победили су у ноћи између недеље и понедељка Портланд 118:108 и остали водећа екипа у Америчкој професионалној кошаркашкој лиги (НБА).

ПАРТИЈА КАРИЈЕРЕ! Син Звездине легенде одиграо најбољи меч у НБА

Фото: АП

Оклахому је предводио Шеј Гилџес-Александер са 35 поена, уз пет скокова и три украдене лопте. Џејлен Вилијамс постигао је 24 поена уз осам асистенција, Ајзеа Џо 16 поена, а Ајзеа Хартенштајн 14 поена, 12 скокова и шест асистенција.

У екипи Портланда најефикаснији су били син Звездине легенде Зуфера Авдије, Дени са 28 поена, уз осам асистенција и осам скокова, Скот Хендерсон са 25 поена и Тумани Камара са 24 поена, уз девет скокова и четири асистенције.

Оклахома је екипа са најбољим скором у лиги од 37 победа и осам пораза, испред Кливленда који има 36/9.

Портланд је 13. у Западној конференцији са 17/29.

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2

ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"

ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.

03. 07. 2026. у 17:09

Коментари (0)

ДВА ПУТА СУ СЕ БОРИЛИ ЗА МОЈ ЖИВОТ, МОГЛО ЈЕ ФАТАЛНО ДА СЕ ЗАВРШИ Леа Киш о најтежем животном периоду - Знала сам да нешто није у реду