"ОНИ СУ НАПАДАЧКА ЕКИПА, КАЗНИЛИ СУ НАС": Петрушев искрен после болног пораза од Макабија

Кошаркаши Црвене звезде изгубили су од екипе Макабија из Тел Авива резултатом 85:73 у меч 23. кола Евролиге.

ОНИ СУ НАПАДАЧКА ЕКИПА, КАЗНИЛИ СУ НАС: Петрушев искрен после болног пораза од Макабија

Foto: Tanjug FOTO TANJUG/ MARKO ĐOKOVIĆ/ nr

После меча, своје утиске изнео је кошаркаш Црвене звезде, Филип Петрушев.

 - Више нам је фалио фокус него енергија и та нека агресивност, као да смо целу утакмицу били пола корака иза њих. Пре свега у одбрани. Имали смо добре принципе, али каснили смо пола корака да искочимо, да преузмемо, да ротирамо. Они су нападачка екипа и то су казнили - рекао је Петрушев.

Имао је још шта и да дода на рачун игре.

- Пустили смо их тако да играју, стекли су рано самопоуздање. После је било тешко да се враћамо. Мало смо и срљали. Лоша утакмица, нема шта -  рекао је Петрушев.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне