ЕВРОЛИГА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Познато ко суди утакмицу Црвена звезда - Фенербахче!
ЦРВЕНА звезда ће у 21. колу Евролиге дочекати Фенербахче, а челници најелитнијег кошаркашког такмичења су одредиле судије за ову утакмицу.
ФОТО: Профимедиа
Улога главног арбитра намењена је Шпанцу Хуану Карлосу Гарсији, а уз њега на паркету "Београдске арене" биће Естонац Раин Перанди и Француз Томас Бисел.
Црвено-бели се налазе у серији од четири везане победе у Евролиги, као и четири узастопна тријумфа над клубом из Истанбула.
Подсетимо, утакмица Црвена звезда - Фенербахче на програму је ове среде од 20 часова.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
КАКВА БОМБА: Лука Јовић напушта Милано! Иде код тренера који му је преокренуо каријеру!
15. 01. 2025. у 09:54
БЛОКБАСТЕР У МАДРИДУ: Реал никад није био рањивији пред обрачун са шестоструким прваком Европе који би то морао знати искористити
ПОНОВО ћемо имати прилику да уживамо у обрачуну две европска гиганта када у четвртфиналу Лиге шампиона копља буду укрстили Реал Мадрид и Бајерн Минхен, а први сусрет овог двомеча, односно 29. икада између ових ривала, биће одигран вечерас на "Сантијаго Бернабеу" од 21.00.
07. 04. 2026. у 07:00 >> 10:44
ХУЛИГАНИ МАЛТРЕТИРАЛИ БЕСКУЋНИКА, А ОНДА СЕ ДОГОДИЛО НЕШТО НЕВЕРОВАТНО: "Мислио сам да халуцинирам"
Живот пише драме. Неке од њих са више него срећним крајем.
07. 04. 2026. у 19:50
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (0)