АСВЕЛ ПОСЛАО ПОРУКУ ПАРТИЗАНУ: Ефес пао у Истанбулу
Кошаркаши Асвела победили су у Истанбулу екипу Ефеса резултатом 82:76 у мечу 20. кола Евролиге.
Foto: Profimedia
Најефикаснији у победничком тиму био је Нандо де Коло, који је постигао 16 поена, док су Тео Маледон и Тарик Блек додали по 15.
Код домаћих, најбољи су били Шејн Ларкин и Венсан Поирије, који су постигли по 14 поена.
Кошаркаши Ефеса су у досадашњем делу сезоне у Евролиги забележили по 10 победа и 10 пораза, док Асвел има скор 9/11.
Кошаркаши Асвела ће у наредном, 21. колу Евролиге 14. јануара дочекати Партизан, док ће Ефес гостовати екипи Париза.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
УЖАСНЕ ВЕСТИ: Познатом тренеру изгорела кућа у пожару у Лос Анђелесу
10. 01. 2025. у 13:25
"ВЕРУЈЕМ ДА ЋЕ БИТИ": Партизан кренуо на припреме, а тренер најавио бројне промене
10. 01. 2025. у 15:16
КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге
После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.
13. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)