СРБИН ЗАВРШИО У БОЛНИЦИ! Никола Милутинов има озбиљне здравствене проблеме
Кошаркаши Олимпијакоса гостују Олимпији у Милану у четвртак од 20 часова и 30 минута. Они ће на том мечу бити без Јанулиса Ларенцакиса који је повредио врат, а како СДНА пише, неће бити ни српског центра Николе Милутинова.
Фото: EPA-EFE/Georgia Panagopoulou
Репрезентативац Србије је, према речима грчке "Газете", завршио у болници због гастроентеритиса.
Вирусни гастроентеритис, познатији као стомачни грип, цревна је инфекција која укључује знакове и симптоме као што су воденаста дијареја, грчеви у стомаку, мучнина или повраћање, а понекад и грозница.
Поменути портал не наводи да се ради о озбиљнијем проблему, али је извесно да неће играти у Милану.
Центар који је у Паризу ове године био део бронзане репрезентације је током каријере имао проблеме са повредама.
Милутинов је ове сезоне играо на 12 утакмица Евролиге и на њима бележио у просеку 9,1 поен и 6,6 скокова.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина
ПОЧИЊЕ оно што смо сви чекали, обрачуни шеснестине финала, а први на терен излазе Јужна Африка и Канада који се састају у Инглвуду од 21.00.
28. 06. 2026. у 10:30
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)