"ПРЕСТАЛИ СМО ДА ИГРАМО ОДБРАНУ, ЖАО МИ ЈЕ...": Прве речи Жељка Обрадовића после пораза од Ефеса

Кошаркаши Партизана поражени су на гостовању Ефесу у Истанбулу резултатом 86:77 у утакмици 17. кола Евролиге.

ПРЕСТАЛИ СМО ДА ИГРАМО ОДБРАНУ, ЖАО МИ ЈЕ...: Прве речи Жељка Обрадовића после пораза од Ефеса

Foto: Profimedia

Прве речи тренера Партизана Жељка Обрадовића после меча са Ефесом.

- Жао ми је играча јер смо играли добру кошарку против одличног тима. Разлику је направио шут за три поена у последњој деоници и ми смо престали да играмо одбрану нисмо користили фаулове и то је направило разлику - рекао је Обрадовић.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ