МЕГА ЧАСТИ НАВИЈАЧЕ: Бесплатан улаз за меч против Хрвата

Јелена Симаиновић

17. 12. 2024. у 19:52

Кошаркаши Меге одиграће и свој последњи меч на домаћем терену у календарској 2024. години у ТЦ "Дејан Милојевић". Противник ће им бити екипа Цибоне, а меч се игра у петак од 18 сати.

МЕГА ЧАСТИ НАВИЈАЧЕ: Бесплатан улаз за меч против Хрвата

Фото АБА лига

Клуб је позвао све навијаче који су у могућности да дођу и да подрже састав Меге у још једном битном мечу у оквиру АБА лиге. Улаз ће бити слободан за све заинтересоване.

Мега пред сусрет за Загрепчанима има скор 6-6, док је Цибона на 2-10. До сада, два тима су одиграла 22 дуела, а Мега је успешнија и има 14 победа уз биланс 8-3 код куће.

Екипи Марка Бараћа је до краја календарске 2024. године преостаје гостовање Студентском центру.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

МАРИЋ ПОНИЗИО БЛОКАДЕРЕ ЗБОГ ЈЕДНОГ СНИМКА: Ово је револуција за оне без мозга