НИЈЕ МОГЛО ГОРЕ: Макаби је у озбиљној кризи, а сада се догодио још један проблем

Кошаркаш Макабија Хасијел Риверо одсуствоваће ван терена између четири и шест недеља због повреде тетиве бутног мишића, саопштио је данас клуб из Тел Авива.

НИЈЕ МОГЛО ГОРЕ: Макаби је у озбиљној кризи, а сада се догодио још један проблем

ФОТО: М. Вукадиновић

У саопштењу се наводи да је Риверо обновио повреду тетиве бутног мишића због чега је у новембру пропустио три меча у Евролиги.

Кубански кошаркаш је у досадашњем делу сезоне у елитном такмичењу просечно бележио 10,6 поена, 5,1 скок и 1,5 асистенција по утакмици.

Макаби се тренутно налази на 16. месту на евролигашкој табели са четири победе и 10 пораза, а у наредном колу гостоваће Бајерну.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! Гаучоси након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)

Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.

04. 07. 2026. у 02:46

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову