КРАЈ БОГАТЕ КАРИЈЕРЕ: Бивши саиграч Николе Јокића отишао у пензију
БОГАТУ каријеру је у 39. години окончао чувени НБА кошаркаш Пол Милсап.
ФОТО: Профимедиа
Он је у најјачој лиги на свету одиграо 16 сезона, четири пута је био учесник Ол-стара. На драфту 2006. године је биран као 47. пик.
Милсап је један од осам играча свих времена са 500 тројки, 1.000 блокада и 1.000 украдених лопти.
Кошаркаш из Луизијане је у каријери играо за Јуту џез, Атланту хокс, Денвер нагетс, Бруклин нетс и Филаделфију севентисиксерс.
Вреди поменути да је у тиму из Колорада играо са Николим Јокићем, пошто је дрес тог клуба носио од 2017. до 2021.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
СКАНДАЛ! Лажна држава Косово не признаје одлуку УЕФА о прекинутој утакмици у Румунији!
03. 12. 2024. у 18:36
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству
СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).
30. 03. 2026. у 11:30
НОВАК ЂОКОВИЋ СТИГАО У САРАЈЕВО, ДОШАО ДА НАВИЈА ЗА БОСНУ! Невероватна сцена...
Најновије вести из тениса тичу се и - фудбала. Новак Ђоковић се за то побринуо.
30. 03. 2026. у 19:18
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)