КАКВЕ РЕЧИ СВЕТИСЛАВА ПЕШИЋА: Кошаркашице Србије играју одбрану на нивоу мушкараца
СЕЛЕКТОР кошаркаша Србије Светислав Пешић изјавио је овог петка да женска репрезентација, коју предводи Марина Маљковић, игра одбрану на нивоу мушке кошарке.
FOTO: M. Vukadinović
Кошаркашице Србије победиле су синоћ у Београду селекцију Португалије с резултатом 71:37 у мечу квалификација за пласман на Европско првенство 2025. године.
Пешић је пружио подршку кошаркашицама и селекторки Србије Марини Маљковић.
- Свака част Марини. Успела је поново да направи добру, младу екипу, чије време тек долази. Надамо се да ће их овај тријумф над Португалијом још више приближити ЕП. Синоћ је то била права кошарка коју Марина форсира, изгледало је заиста добро. А одбрана? Могу само да кажем да су девојке играле одбрану на нивоу мушке кошарке - рекао је Пешић за званични сајт КСС.
Подсетимо, наредни меч наше репрезентативке играју у недељу од 20.30 против селекције Украјине.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
ЈЕЗИВО! "Био је велика пијаница и злостављао ме десет пута горе када је под алкохолом"
08. 11. 2024. у 08:54
ПАРТИЗАН ПАО НАКОН ШОК ЗАВРШНИЦЕ: Париз савладао црно-беле пред пуном халом "гробара"
07. 11. 2024. у 22:42 >> 21:46
МИЛАНЕЗИ ОВЕ СЕЗОНЕ НЕ ЗНАЈУ СА НОВАЈЛИЈАМА У ЛИГИ: Један податак ипак радује навијаче - ево шта се последњи пут десило у шампионској сезони
СA жељом да увећа предност на врху табеле Серије А, Милан ће наставити борбу за Скудето у недељу поподне, када на стадиону "Ђузепе Меаца" дочекује Сасуоло.
14. 12. 2025. у 07:00
ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.
14. 12. 2025. у 16:00
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)