НИЈЕ "SOMBOR SHUFFLE", АЛИ... Погледајте како је Никола Јокић спасао Денвер пораза у Бруклину (ВИДЕО)
ЈОШ једном је Никола Јокић централна личност НБА ноћи. Србин је одиграо још једну масетрану партију са којом је одвео Денвер до другог узастопног тријумфа и то на гостујућем терену.
Фото АП
Прво је репрезентативац Србије одвео Нагетске у продужетке (не као претходних пута "SOMBOR SHUFFLE" потезом) , а онда тамо и до победе.
Наиме, били су изабраници Мајка Мелоуна пред поразом од Нетса у Бруклину, губили са 125:123 у самом финишу, али је онда Никола Јокић узео лопту у руке и још једном доказао због чега је најбољи кошаркаш на планети.
Када игра леђима окренутим од коша, Јокић је скоро па незаустављив што је показао у финишу меча против Бруклина. Кренуо је да "зида" позицију, унео је ривале у рекет и из хорога погодио за 125:125.
Играчи Бруклина само су могли да гледају како Србин погађа, а касније су и положили оружје пред Нагетсима који су после продужетка славили са 144:139. Јокић је на крају сусрет завршио са 29 поена уз 18 скокова и 16 асистенција.
БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ НИКОЛА ЈОКИЋ! Ево шта је Србин рекао после историјског трипл-дабла
30. 10. 2024. у 08:05
СРБИН ЈЕ СИЛА! Цео свет бруји о новој монструозној партији Николе Јокића (ВИДЕО)
30. 10. 2024. у 06:25
НЕК СЕ ЧУВА НБА: Никола Јокић и Денвер нагетси су упалили моторе!
29. 10. 2024. у 13:14
НИКОЛА ЈОКИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Скандал у Торонту о коме бруји Америка (ВИДЕО)
29. 10. 2024. у 07:42
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)