БОНГА ОТВОРИО ДУШУ: Немачки кошаркаш искрено о Обрадовићу и Београду

Немачки кошаркаш Исак Бонга говорио је пред дуел црно-белих и свог некадашњег клуба Бајерна из Минхена о стратегу Партизана Жељку Обрадовићу, али и о претходним тренерима.

БОНГА ОТВОРИО ДУШУ: Немачки кошаркаш искрено о Обрадовићу и Београду

ФОТО: Танјуг/АП

Бонга је истакао да се навикао на систем рада Жељка Обрадовића и на живот у Београду.

 - Радио сам са Тринкијеријем пре, тако да нема проблема. Овде је другачије, статус кошарке је изузетно висок у Србији. Навијачи овде имају ентузијазам фудбалских навијача, али долазе на кошарку. Велика је ствар овде. Препознају ме на улици, иако више не фарбам косу. Мислим да сам сада завршио с тим - закључио је Бонга за званичан сајт Бајерна.

Меч између Партизана и Бајерна је на програму вечерас од 20.45 у Београдској арени.

БОНУС ВИДЕО: НА РЕПРЕРТОАРУ ПЕСМЕ ПАРТИЗАНА: Познате композиције на "црно-белој симфонији"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.

12. 07. 2026. у 12:30

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!