"МОРАМО ДА БУДЕМО СКОНЦЕНТРИСАНИ": Жељко Обрадовић објаснио резлог пораза Партизана на старту Евролиге
03. 10. 2024. у 23:10
ПАРТИЗАН је нову сезону у Евролиги отворио поразом од Басконије (88:82). Утиске је после меча изнео је тренер црно-белих Жељко Обрадовић
Повезане вести
И ТО ПРЕД УТАКМИЦУ СА ПАРТИЗАНОМ: Евролига казнила Басконију
Пуне руке посла су биле пред Дисциплинском комисијом Евролиге која је заседала и изрекла казне после испада појединаца у претходним данима.
17. 10. 2025. у 18:18
ДРАМА КАКВУ САМО ПАРТИЗАН МОЖЕ ДА РЕЖИРА! Басконија пала у невероватној завршници
КОШАРКАШИ Партизана гостовали су Басконији, а меч у шпанији решен је у завршници уз невиђену драму и победу црно-белих резултатом 79:91
17. 10. 2025. у 22:48 >> 22:26
МОЖЕ ЛИ ПАРТИЗАН КОНАЧНО ДО БОДОВА У ВИТОРИЈИ? Црно-бели су свесни да се противник не плаши пред својим навијачима
КОШАРКАШИ Партизана ће у петом колу Евролиге угостити Басконију.
17. 10. 2025. у 08:00 >> 07:54
Најновије из рубрике
РУСКО УКРАЈИНСКИ ОБРАЧУН: Мира Андрејева и Елина Свитолина у осмини финала Аустралијан опена
Руска тенисерка Мира Андрејева пласирала се у осмину финала Аустралијан опена, пошто је данас у Мелбурну у трећем колу победила Румунку Елену Габријелу Русе резултатом 6:3, 6:4.
23. 01. 2026. у 15:13
ШОК! Реал Мадрид напушта Евролигу
Реал Мадрид је донео одлуку да се повуче из Евролиге и постане један од оснивача новог европског кошаркашког такмичења под окриљем НБА лиге – пројекта названог "НБА Европа - пишу шпански медији
23. 01. 2026. у 14:50
СВИ НА МАРАКАНУ! Ево када креће продаја улазница за меч Црвена звезда - Селта
Фудбалски клуб Црвена звезде саопштио је данас да ће улазнице за меч против Селте од понедељка бити доступне на благајнама стадиона "Рајко Митић".
23. 01. 2026. у 13:51
УЕФА У СТРАХУ! Црвена звезда - Динамо Загреб у нокаут фази Лига Европе... Ево шта заправо треба да се деси
Црвена звезда је обезбедила европско пролеће, али није познато у којој фази ће заиграти и са које позиције.
23. 01. 2026. у 13:08
СКАЧЕ И АНГЕЛИНА: Наша најбоља атлетичарка учествоваће на Београдском митингу у дворани на Бањици
НАША најбоља спортисткиња у прошлој година Ангелина Топић потврдила је учешће на Београдском митингу, који је се одржати 11.фенруара у Атлеској дворани на Бањици. Бронзана у скоку у вис са СП у Токију тако ће се придружити нашим најбољим атлетичарима, али и светским звездама, које ће се надметати на митингу, који има "златни" статус из календара Светске атлетике.
23. 01. 2026. у 12:51
Коментари (1)