ЧОВИЋ О ПЕТРУШЕВУ: Радимо на томе, изразио је жељу да се врати
НАДАЈУ се навијачи Црвене звезде да ће наредне сезоне на утакмицама гледати и Филипа Петрушева. О његовом потенцијалном доласку говорио је председник црвено-белих Небојша Човић.
FOTO: Tanjug/AP
Он је истакао, гостујући у јутарњем програму на "ТВ Прва", да се шампион Србије и АБА лиге ни са ким није договорио, али да се ради нешто по овом питању.
- Није се Звезда ништа још договорила. Били смо у разговорима са Филипом, да видимо да ли има жељу да се врати. Изразио је жељу, радили смо на томе и још радимо. Нарочито пошто се у Олимпијакос вратио Везенков. Олимпијакос има други проблем, а то је повреда Мустафе Фала. Не знам да ли се вратио - рекао је Човић.
Подсетимо, Петрушев је у сезони 2022/2023. носио црвено-бели дрес и био је један од најбољих играча екипе. Добре партије омогућиле су му одлазак у НБА, али није се дуго задржао у најјачој лиги на свету. Потом се вратио у Европу и обукао дрес пирејских црвено-белих.
Звезда је до сад довела Уроша Плавшића, Ајзеу Кенана, Николу Калинића, Мајка Даума и Кодија Милер-Мекинтајера.
БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.
08. 12. 2025. у 15:15
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)