ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ ЗА ОБРАДОВИЋА: Поуздани играч продужио уговор са евролигашем

Кошаркаш Монака Метју Стразел продужио је уговор до јуна 2027. године, саопштио је данас шампион Француске.

ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ ЗА ОБРАДОВИЋА: Поуздани играч продужио уговор са евролигашем

FOTO: M. Vukadinović

Стразел (22) је у Монако стигао 2022. године из Асвела. Он је имао уговор са шампионом Француске до јуна 2025. године, али је после договора са челницима клуба одлучио да продужи сарадњу до 2027.

Стразел је са селекцијом Француске освојио сребрну медаљу на Олимпијским играма у Паризу. Он је на Олимпијским играма просечно бележио пет поена и имао је 1,6 асистенција по утакмици.

Нова сезона у Евролиги почиње трећег октобра, а Монако ће у првом колу играти против Олимпије из Милана.

БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КОНАЧНО! ТИЈАНА БОШКОВИЋ! Легендарна одбојкашица по први пут ове сезоне облачи дрес репрезентације!

КОНАЧНО! ТИЈАНА БОШКОВИЋ! Легендарна одбојкашица по први пут ове сезоне облачи дрес репрезентације!

СЕЛЕКТОР Зоран Терзић уврстио је Тијану у састав за вечерашњи меч са Немачком у оквиру Лиге нације за одбојкашице који ће бити одигран у "Арени" од 20 часова.

11. 07. 2026. у 12:20

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ СРЕЋНИ ЉУДИ? Морала сам да побегнем...