ЗВАНИЧНО! Никола Јокић добио појачање које је жарко желео

Амерички кошаркаш Расел Вестбрук нови је игарач Денвер Нагетса, саопштио је клуб из Колорада.

ЗВАНИЧНО! Никола Јокић добио појачање које је жарко желео

FOTO: Tanjug/AP

Вестбрук (35) игра на позицији плејмејкера, а са Денвером је потписао уговор на две године.

Амерички кошаркаш је у сезони 2016/17 добио признање за најбољег играча НБА лиге.

Вестбрук је рекордер НБА лиге по броју одиграних утакмица на којима је забележио трипл-дабл (199).

Он је девет пута учесник "ол-стар" утакмице.

ФОТО: Танјуг/АП

 

Амерички кошаркаш је са репрезентацијом освојио Светско првенство 2010. у Турској, као и златну медаљу на Олимпијским играма 2012. године у Лондону.

У каријери је играо за Оклахому, Хјустон, Вашингтон, Лос Анђелес Лејкерсе и Лос Анђелесе Клиперсе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ШИПТАРИ ПОНИЖАВАЈУ СРБЕ НА ВИДОВДАН: Упуство терориста нашем народу како да се понаша у својој земљи (ФОТО)