ЛОША И ДОБРА ВЕСТ! Ристић прецртан са списка Србије за Олимпијске игре, па потписао за нови клуб

Марко Паунић
Марко Паунић

23. 07. 2024. у 12:19

Српски кошаркаш Душан Ристић потписао је за Шалон, саопштио је данас француски клуб.

ЛОША И ДОБРА ВЕСТ! Ристић прецртан са списка Србије за Олимпијске игре, па потписао за нови клуб

Foto: Tanjug/Jadranka Ilić

Како је саопштено, 28-годишњи Ристић је потписао једногодишњи уговор и после Немање Ненадић постао други Србин који је појачао Шалон у текућем прелазном року.

Ристић је у каријери играо за бројне клубове, међу којима се издвајају Црвена звезда, Галатасарај и Бреша. Прошле сезоне је играо за Тенерифе и Бургос у Шпанији.

Светски вицешампион са Србијом из 2023. године није данас уврштен на коначан списак селектора Светислава Пешића за Олимпијске игре.

БОНУС ВИДЕО: ПЛАВШИЋ НАКОН ПОРАЗА ОД АМЕРИКЕ: Како је чувати Леброна и ко га је највише импресионирао од Амера

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на Сент Џејмсис парку би требао да обилује великим бројем погодака

ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака

"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.

10. 03. 2026. у 07:10

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља