ДОБРА ВЕСТ ЗА СРБИЈУ: Један од најважнијих играча Сједињених Америчких Држава пропушта сусрет са "орловима"?
Кошаркашка репрезентација Сједињених Америчких Држава путује у Париз на Олимпијске игре, али ће први меч против селекције Србије, највероватније пропустити један од најважнијих играча.
FOTO: EPA
Како је саопштио селектор Американаца Стив Кер, Кевин Дурент ће бити у саставу на Олимпијским играма, али због повреде ће морати полако да га уводе у ритам и питање је да ли ће моћи да заигра у првом мечу.
Иако је постојала бојазан да ће чувени НБА играч пропустити Олимпијске игре, ове наводе је демантовао и његов саиграч Дру Холидеј.
"Не... То је Кевин Дурент. О чему причамо? То је КД. Он мора да буде ту", кратко је прокоментарисао Холидеј.
Меч између Америке и Србије је на програму у недељу од 17 часова и 15 минута.
БОНУС ВИДЕО: ПЛАВШИЋ НАКОН ПОРАЗА ОД АМЕРИКЕ: Како је чувати Леброна и ко га је највише импресионирао од Амера
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
"НИЈЕ БИЛО ЛАКО ИЗДРЖАТИ": Рађен проговорио о разлозима за развод од Ане и најтежем периоду
ВАТЕРПОЛИСТА Никола Рађен био је у браку са певачицом Аном Кокић са којом има две ћерке, од које се развео након једанаест година љубави, а сада проговорио о тешком периоду.
05. 12. 2025. у 07:50
Коментари (0)