КАКАВ БИ ОВО БИО УДАРАЦ ЗА СРБИЈУ! "Орлови" у страху пред полазак на Олимпијске игре
ПРЕГАЗИЛА је Србија Јапан, еуфорија је завладала у табору "орлова", али и стрепња...
Screenshot: KSS
Наиме, изабраници Светислава Пешића путује у Лил 24. јула, а и даље није познат комплетан списак националног тима, пошто се чека Дејан Давидовац и његов опоравак.
Према незваничним сазнањима Моцарт Спорта, Давидовца у понедељак чека кључно снимање, после чега лекарска струка треба да донесе свој суд и изложи га селектору. То је полазна тачка од које ће да крене Пешић пред коначно састављање тима за Лил и надамо се Париз. Кошаркаш из Зрењанина је, подсетимо, претрпео повреду кука током контролног меча са Холандијом.
ФОТО: З. Јовановић
Оптимистична је вест да је Давидовац добро реаговао на терапију и вратио се тренинзима са екипом по њеном повратку из Абу Дабија. Њега ипак није било у саставу против Јапана, остаје да се види да ли ће моћи против Грчке. Све, опет, полази од прегледа који му значајно кроје даљи статус у репрезентацији за ово лето.
Селектор Пешић је неколико пута јавно истицао колико је крило Црвене звезде важно за његову концепцију тима, похвалио је његов труд и залагање на овим припремама до момента повреде, те наглашавао да је Србији потребно његово искуство и поливалентност. То јасно указује колико је освајач прошлогодишњег сребра у Манили заиста битан део екипе и колико струка верује у њега.
(Моцартспорт)
БОНУС ВИДЕО ДАН ПОСЛЕ: Пола тима Србије изашло на тренинг после ремија са Словенијом
Препоручујемо
"ПРИЧАЈУ ПО КАФИЋИМА..." Светислав Пешић одговорио на прозивке Мирослава Муте Николића
22. 07. 2024. у 10:11
БИЋЕ ГОЛОВА НА "СЕНТ ЏЕЈМСИСУ": Њукасл мора напасти "грађане" ако мисли да се поново нађе у финалу
ЊУКАСЛ и Манчестер сити укрстиће копља вечерас на "Сент Џејмсис парку" у првом мечу полуфинала ЕФЛ купа. Ово је обрачун актуелног освајача и клуба који жели да врати трофеј у своје витрине после неколико година паузе, тако да би требали гледати сјајан полуфинални двомеч.
13. 01. 2026. у 06:30
ДОНАЛД ТРАМП У ШОКУ! Ово није очекивао када је наредио напад на Венецуелу
Мало је рећи да су најновије вести из света фудбала, а тичу се и Сједињених Америчких Држава чији је актуелни председник Доналд Трамп, изненадиле многе.
13. 01. 2026. у 19:15
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)