САД ЈЕ ГОТОВО: Пуца трансфер "бомба" у Звезди?

03. 07. 2024. у 14:45

Кошаркашки клуб Црвена звезда завршио је све детаље око доласка најбољег асистента Евролиге, пренео је "Меридијан спорт".

САД ЈЕ ГОТОВО: Пуца трансфер бомба у Звезди?

Коди Милер Мекинтајер Фото: Еврокуп

Како преноси сајт чија је компанија један од главних спонзора Црвене звезде, играч Басконије Коди Милер Мекинтајер постаће нови члан црвено-белих. Клуб са Малог Калемегдана платио је обештећење од 600 хиљада евра, колико су Баскијици потраживали и ускоро би требало да се озваничи долазак сјајног плејмејкера.

Подсетимо, Црвена звезда је већ довела четири појачања, а у плану је још играча.

БОНУС ВИДЕО: "ФОКУС НАМ ЈЕ ПАРИЗ 2024": Баскеташ Страхиња Стојачић за "Новости" о Олимпијским играма

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (21.00). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.

26. 02. 2026. у 07:00

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ВЕОМА САМ УЗНЕМИРЕНА: Карлеуша СТРАХУЈЕ због Дачића - Чули смо се прошле недеље, био је...