НАСТАВЉА У ИСТОМ ДРЕСУ: Кошаркаш који је "пресудио" Србији продужио уговор

28. 06. 2024. у 19:25

Италијански кошаркаш Стефано Тонут потписао је нови уговор са челницима Олимпије, саопштио је данас милански клуб.

НАСТАВЉА У ИСТОМ ДРЕСУ: Кошаркаш који је пресудио Србији продужио уговор

FOTO: FIBA.Basketball

Како је саопштено, 30-годишњи репрезентативац Италије се обавезао на верност до јуна 2026. године. Тонут је у Олимпију стигао 2022. године из Венеције.

Прошле сезоне је у Евролиги одиграо 29 мечева, у просеку је играо 17 минута и постизао 5,8 поена.

Са клубом из Милана је освојио две везане титуле првака Италије.

БОНУС ВИДЕО: "ФОКУС НАМ ЈЕ ПАРИЗ 2024": Баскеташ Страхиња Стојачић за "Новости" о Олимпијским играма

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.

26. 02. 2026. у 07:00

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.

26. 02. 2026. у 16:48

Коментари (0)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)