ШОК ВЕСТ: Кабокло напушта Партизан, ово је разлог
Бразилски кошаркаш Бруно Кабокло поднео је захтев за раскид уговора, тврди његов агент.
FOTO: M. Vukadinović
Он је поднео захтев за раскид уговора, како је истакао његов агент.
- Касне две плате. У уговору има рок од 30 дана колико клуб може да касни са исплатама, али и да ми морамо у року од седам дана (од прекорачења кашњења) да пошаљемо мејл са захтевом да се плати. То смо и урадили. Али нико нам није одговорио ни на мејл, нити је новац уплаћен. И послали смо захтев за раскид уговора - рекао је Кабоклов агент Денијел Хазан за „Меридианспорт“.
ФОТО: М. Вукадиновић
Бруно Кабокло је овим потезом јасно ставио до знања да је завршио са Партизаном.
- Већ смо донели нашу одлуку. Бруно неће играти у Партизану - поручио је Хазан.
Иначе, Кабокло је шокирао домаћу јавност јер је напустио Партизан усред плеј-офа домаћег шампионата.
- Знате да је Бруно напустио Партизан да би се прикључио репрезентацији Бразила. Морао је да обави све тестове пре старта припрема, имали смо клаузулу у уговору према којој је клуб обавезан да му то дозволи - објаснио је амерички агент.
Кабокло је у Партизан стигао током претходне сезоне и просечно бележио 9,4 поена уз 4 скока по мечу у Евролиги, те 9,6 поена уз 3,8 ухваћених лопти у АБА лиги.
БОНУС ВИДЕО "ФОКУС НАМ ЈЕ ПАРИЗ 2024": Баскеташ Страхиња Стојачић за "Новости" о Олимпијским играма
Препоручујемо
НОВАК ЂОКОВИЋ ЈЕ НЕВЕРОВАТАН: "План је све време био да играм Вимблдон"
24. 06. 2024. у 20:35
ИДЕАЛНИ УСЛОВИ У КРАЊУ: Ватерполисти Србије темпирају форму за Олимпијске игре
24. 06. 2024. у 14:47
ФИВБ: Жреб за олимпијски турнир одбојкаша биће одржан 26. јуна у Лођу
24. 06. 2024. у 11:29
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
РУСКА БАБА ЗАПРЕПАСТИЛА ЦЕО СВЕТ: Има 77 година и управо је урадила - ово (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - тичу се једне баке.
15. 12. 2025. у 16:19
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (1)