ВЕРУЈУ МУ И ДАЉЕ: Еторе Месина продужио уговор са Олимпијом из Милана

Филип Милошевић

19. 06. 2024. у 16:22

Тренер Олимпије из Милана Еторе Месина продужио је уговор са клубом до 2026. године.

ВЕРУЈУ МУ И ДАЉЕ: Еторе Месина продужио уговор са Олимпијом из Милана

Фото: EPA-EFE/SERGEI ILNITSKY

Већих резултата у Евролиги није било до сада за Милано са Месином на клупи, али ипак клуб је одлучио да му и даље верује.

- Причали смо током сезоне у тешким тренуцима. Било је одређених дилема, али одговор је да. Остајем на клупи Олимпије - рекао је Месина.

Са тимом из Милана је освојио три титуле шампиона Италије, два Купа и један Суперкуп. У италијански тим је стигао 2019. године.

БОНУС ВИДЕО: ПУНЕ УЛИЦЕ СРПСКИХ НАВИЈАЧА: "Орлови" ће имати велику подршку против Енглеске

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи хаос у редовима плаваца

НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"

ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.

04. 01. 2026. у 11:30

АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ

АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ

ЧЕДОМИР Бркић објаснио је како возачи треба да правилно очисте аутомобиле након снежних падавина, али и како да возе, управљају и понашају се у саобраћају.

05. 01. 2026. у 19:27

Коментари (0)

АУСТРАЛИЈА ЗАТЕЧЕНА: Новак Ђоковић одустао