СПИСАК ЗА ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ: Селектор Немачке саопштио шири списак
Селектор кошаркашке репрезентације Немачке Гордон Херберт саопштио је данас шири списак од 16 играча који ће конкурисати за предстојеће Олимпијске игре у Паризу.
FOTO: FIBA.Basketball
На списку се налазе: Исак Бонга, Оскар да Силва, Нилс Гифај, Јустус Холац, Давид Кремер, Леон Крацер, Маодо Ло, Андрес Обст, Луис Олинде, Денис Шредер, Данијел Тајс, Јоханес Фојгтман, Јоханес Тиман, Мориц Вагнер, Франц Вагнер и Ник Вајлер-Баб.
Херберт ће до почетка ОИ одредити коначан списак од 12 играча.
Немачка, која је актуелни светски шампион, биће у групи са Француском, Јапаном и победником квалификација из Летоније. Прелиминарна фаза кошаркашког турнира на ОИ биће одиграна у Лилу, а завршница у Паризу.
ОИ ће бити одржане од 26. јула до 11. августа.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
МАРКО НИКОЛИЋ ПОНОВО У РУСИЈИ! Бивши тренер Партизана преузео братски клуб црно-белих
04. 06. 2024. у 13:08
ВИЛАС-БОАС МУ ДОШАО ГЛАВЕ: Португалски стручњак напустио клупу Порта након седам година
04. 06. 2024. у 12:40
''БОМБА'' НА МАЛОМ КАЛЕМЕГДАНУ: Најбољи шутер Олимпијакоса долази у Црвену звезду?
04. 06. 2024. у 12:02
КАКО ЋЕ ДАНАС ИЗГЛЕДАТИ ПАРТИЗАН? Црно-бели сезону настављају без човека који је саставио овај тим
КОШАРКАШИ Партизана ће у 14. колу Евролиге угостити Бајерн Минхен.
04. 12. 2025. у 08:39
ПАРТИЗАН НАШАО ТРЕНЕРА? Пабло Ласо стиже у Хумску...
ЛЕГЕНДАРНИ шпански тренер Пабло Ласо први је кандидат за клупу Партизана, преноси "Спортал".
04. 12. 2025. у 19:46
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)