ЏЕЈЛЕН БРАНСОН КАО НИКОЛА ЈОКИЋ: Леворуки мајстор срушио Индијану, Никси на корак од финала Истока
Кошаркаши Њујорка победили су јутрос на свом терену екипу Индијане резултатом 121:91 у петом мечу полуфинала плеј-офа Источне конференције НБА лиге.
Фото Profimedia
Кошаркаши Њујорка су овим тријумфом повели 3:2 у серији, која се игра на четири победе.
Најефикаснији у редовима Никса био је невероватни Џејлен Брансон са 44 поена, четири скока и седам асистенција. Џош Харт је постигао 18 поена и имао 11 ухваћених лопти и три асистенције, док је Алекс Брукс забележио 18 поена и пет скокова.
Код гостију, најбољи је био Паскал Сијакам са 22 поена, осам скокова и две асистенције. Мајлс Тарнер је постигао 16 поена, а Тајрис Халибартон је додао 13.
Наредни меч биће одигран за три дана у Индијанаполису.
БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?
Препоручујемо
САКРАМЕНТО "ЛЕЖИ" НИКОЛИ ЈОКИЋУ: Најбољи играч данашњице обожава да игра против Кингса
НОВО доминантно издање најбољег кошаркаша данашњице очекујемо на вечерашњем мечу Сакрамента и Денвера који се састају у "Голден 1 центру" четири сата после поноћи.
11. 12. 2025. у 13:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)