ЈУБИЛЕЈ ЗА ШПАНЦА: Љуљ одиграо 600. меч за Реал у АЦБ лиги

ШПАНСКИ кошаркаш Серхио Љуљ одиграо је у петак 600. меч за Реал у АЦБ лиги, саопштио је клуб из Мадрида на званичном сајту.

ЈУБИЛЕЈ ЗА ШПАНЦА: Љуљ одиграо 600. меч за Реал у АЦБ лиги

Фото: EPA-EFE/JUANJO MARTIN

Искусни 36-годишњак је у поразу на гостовању Валенсији (93:99) у 33. колу шпанског првенства одиграо јубиларни меч за "краљевиће" у најквалитетнијој лиги Европе.

У Реал је стигао 2007. године и са Мадриђанима је чак седам пута био првак Шпаније - 2007, 2013, 2015, 2016, 2018, 2019. и 2022.

Ове сезоне Љуљ је одиграо 27 утакмица у АЦБ лиги, на терену је проводио нешто мање од 17 минута, постизао је 7,9 поена, 1,3 скока, 2,1 асистенцију и имао просечан индекс корисности 5,8.

БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЂУРИЦА ГАРАНТУЈЕ: Шпанија шампион света! (ВИДЕО)

ЂУРИЦА ГАРАНТУЈЕ: "Шпанија шампион света!" (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

17. 07. 2026. у 13:30

Коментари (0)

КАКО ДА УШТЕЂЕВИНА ПОСТАНЕ ВАШ МЕСЕЧНИ ИЗВОР ПРИХОДА? АЛТА банка представља штедњу уз камату до 4,05 одсто НКС