НЕБОЈША ИЛИЋ ПРИВЕДЕН! Хитно се огласили из Звезде, повукли радикалан потез

Марко Паунић
Марко Паунић

25. 04. 2024. у 12:42

Небојша Илић, тим менаџер Црвене звезде и кошаркашке репрезентације Србије, приведен је због бежања полицији, затим вожње у супротном смеру и у пијаном стању.

НЕБОЈША ИЛИЋ ПРИВЕДЕН! Хитно се огласили из Звезде, повукли радикалан потез

Фото архива ВН

Илић је покушао да побегне полицији и то тако што је бежао између две трасе трамвајских шина у супротном смеру, а том приликом су га јурила два полицијска аутомобила.

Након привођења утврђено је да је имао 1,25 промила алкохола у крви, сазнаје Курир.

Црвена звезда издала је саопштење у којем је обавестила јавност да је суспендовала Небојшу Илића, тим менаџера клуба:

- КК Црвена звезда Меридианбет обавештава јавност да је у периоду од 72 сата, до утврђивања чињеница, суспендовао члана нашег клуба Небојшу Илића.

- Небојша Илић направио је саобраћајни прекршај као приватно лице у среду у поподневним часовима у Београду.

- Након разговора са Небојшом Илићем, и прикупљања свих чињеница и података, клуб га је санкционисао због неодговорног понашања на претходно описан начин - наводи се у саопштењу Звезде.

БОНУС ВИДЕО: Кошаркашице Меге освојиле Куп победом над Партизаном

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КРИЗА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

КРИЗА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси у озбиљним проблемима пред гостовање једне од најразигранијих екипа Премијер лиге

После болног пораза у Бергаму и серије скромних резултата у Премијер лиги, Челси се враћа на „Стамфорд бриџ“ са јасним циљем, прекинути лош низ и одржати корак са екипама из врха. Међутим, противник који долази у Лондон је тренутно један од најнепријатнијих у првенству, Евертон Дејвида Мојеса који на крилима четири победе у последњих пет кола долази у престоницу.

13. 12. 2025. у 07:30

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ЦЕЦА МЕ ЗВАЛА ДА ЖИВИМ КОД ЊЕ: Слађа Алегро завршила на улици, кућа страдала у поплави