ЦЕЛА НБА ЛИГА СЕ СМЕЈЕ ТРЕНЕРУ ЛЕЈКЕРСА: Ево шта је рекао зашто је их је Никола Јокић уништио у првом плеј-оф мечу "а више неће"
Кошаркаши Денвер Нагетса савладали су екипу Лос Анђелес Лејкерса 114:103 на крилима сјајног Николе Јокића, а тренер Лос Анђелес Лејксерса имао је више него занимљиво објашњење зашто се то догодило.
ФОТО: Танјуг/АП
Како јавља добро обавештени новинар Јован Буха, тренер "језераша" Дарвин Хам је неке ствари "сакрио" у првом мечу и није желео да Лејкерси прикажу све начине како намеравају да се прилагоде Јокићу.
Подсетимо Јокић је убацио 32 поена, ухватио 12 скокова и поделио седам асистенција у синоћњем мечу.
Следећи меч је на програму у ноћи између уторка на среду од четири сата после поноћи.
БОНУС ВИДЕО: Кошаркашице Меге освојиле Куп победом над Партизаном
Препоручујемо
НОВАК ЂОКОВИЋ ЈЕ НЕПРИКОСНОВЕН: Ово је још један доказ доминације српског тенисера
21. 04. 2024. у 14:50
ОВАЈ ДАН ЋЕ ЗАУВЕК ПАМТИТИ: Немац у четвртој деценији освојио прву титулу у каријери
21. 04. 2024. у 15:32
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су урадиле фудбалерке Ирана на првој међународној утакмици откако су Америка и Израел напали њихову земљу (ВИДЕО)
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке.
03. 03. 2026. у 15:54
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)