НИКОЛА ЈОКИЋ ЈЕ МВП! Смак света реалнији него да Србин не буде најбољи играч у НБА лиги
Лигашки део сезоне у НБА сезони је готов. Денвер нагетси и Никола Јокић са другог места улазе у плеј-оф и састаће се са Лос Анђелес лејкерсима који су у ноћи између уторка и среде победили Њу Орлеанс у плеј-ину.
ФОТО: Танјуг/АП
Наравно, самим тим смо дошли до краја борбе за најкориснијег играча лигашког дела такмичења, а сви се надамо да ће то по трећи пут бити наш Џокер.
Светске кладионице скоро да су већ доделиле титулу Николи Јокићу, пошто је квота на српског кошаркаша минимална и износи свега 1,02, што је 98% вероватноће да ће на крају баш он освојити титулу најбољег, сликовитије - пре ће се десити смак света него да Србин не буде МВП.
На другом месту се налази баш Лука Дончић, који заиста игра кошарку живота и не би било незаслужено да и сам понесе титулу најбољег. Ипак, квота на њега је далеко већа, чак 21, и кладионице му не дају велике шансе.
Једини који се још налази у озбиљној трци за МВП награду је првотимац Оклахоме Шеј Гилџис-Александер, на којег је постављена квота од 41.
БОНУС ВИДЕО КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Они се не кладе због лове, лову имају, кладе се због страсти
Препоручујемо
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
РУСКА БАБА ЗАПРЕПАСТИЛА ЦЕО СВЕТ: Има 77 година и управо је урадила - ово (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - тичу се једне баке.
15. 12. 2025. у 16:19
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)