ЛАЗИЋ ОБЕЋАВА БОЉУ ЗВЕЗДУ: "Желимо да покажемо да је оно био лош дан"
Црвена звезда почиње плеј-оф серију АБА лиге против екипе Студнетског центра, а пред овај меч говорио је капитен црвено-белих Бранко Лазић.
Foto: Tanjug
Лазић наводи да зна шта је главни циљ сезоне.
- Дошли смо до плеј-офа, првобитни циљ је остварен, то прво место. Следећи мини циљ је полуфинале и идемо од фазе до фазе. Позивам навијаче да дођу у што веће броју да нас подрже током читаве серије, а ми ћемо дати све од себе да их обрадујемо и да се искупимо за претходну утакмицу која није била на нивоу Звезде. Желимо да у овој серији покажемо да је то само био један лош дан. Био је то тежак пораз, такав неочекиван, сигурно да ћемо од понедељка већ показати реакцију. Надам се да ћемо вратити трофеј - рекао је Лазић на конференцији за медије.
Свестан је Лазић да предност домаћег терена може да буде пресудна.
- Знамо сви колико прво место значи, шта се дешавало током претходних сезона, зато смо се борили за то место. Даћемо све од себе да то искористимо - додао је Лазић.
Осврнуо се Лазић и на чињеницу да је изабран за најбољег дефанзивца АБА лиге.
- Што се тиче признања за најболљег дефанзивца лиге, хвала читавој екипи на томе. Кошарка је тимски спорт и за овај трофеј је заслужан цео тим - закључио је капитен "црвено-белих".
Утакмица је на програму у понедељак од 18 часова у Београду.
БОНУС ВИДЕО: Кошаркашице Меге освојиле Куп победом над Партизаном
Препоручујемо
ПРАВА ФОРМА У ПРАВИ ЧАС! Јовић поново доминирао и приближио Мајами плеј-офу
13. 04. 2024. у 07:37
КАКВА ШТЕТА: Јокић трагичар у поразу Денвера! Закомпликовала се борба за прво место!
13. 04. 2024. у 07:03
САД ЋЕ СЕ СВИ ЗАМИСЛИТИ: Ево шта је Јовић рекао о важности репрезентације
13. 04. 2024. у 09:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"
ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.
03. 07. 2026. у 17:09
Коментари (0)