ОЧЕКИВАНО: Кошаркаш Париза МВП Еврокупа
Кошаркаш Париза Ти-Џеј Шортс проглашен је за најкориснијег (МВП) играча Еврокупа.
ФОТО: Профимедиа
Американац са пасошем Северне Македоније водио је Парижане до финала и скора 20-1, уз просек од 18 поена и седам асистенција.
Он је прошле сезоне био МВП ФИБА Лиге шампиона као играч Бона.
Поред Шортса у идеалну петорку Еврокупа уврштени су још Тревион Вилијамс (Улм), Гејб Оласени (Лондон Лајонс), Ајзеја Мајк (Бург) и Мет Морган (Лондон Лајонс).
Први меч финала Еврокупа између Париза и Бурга игра се вечерас од 20 часова и 30 минута.
БОНУС ВИДЕО: Кошаркашице Меге освојиле Куп победом над Партизаном
Препоручујемо
СПРЕМА СЕ РЕВОЛУЦИЈА У НБА ЛИГИ: Мицића и Покушевског би могла да тренира жена
09. 04. 2024. у 09:55
ЈОКИЋ МОЖЕ ДА ПРЕДАХНЕ: Његови земљаци у НБА бројали до округло 60 поена
08. 04. 2024. у 14:55
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
РУСИ СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ: Пола Русије бесно због оног што се десило у Београду (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
23. 02. 2026. у 20:02
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)