ЈОВИЋ СОЛИДАН У ПОБЕДИ МАЈАМИЈА: Србину довољно 15 минута да остави траг (ВИДЕО)

06. 04. 2024. у 08:09

Српски репрезентативац Никола Јовић уписао је осам поена и шест скокова у победу Мајами хита на гостовању код Хјустон рокетса 119:104.

Прошлогодишњи финалисти су славили у Тексаксу, наставивши борбу за плеј-оф позицију на табели.

Рокетси су имали предност само током прве деонице. Већ од старта другог периода се она прелила на страну Хита и није било питања о преокрету.

Џими Батлер са 22 поена је био најфикаснији на обе стране. Бем Адебајо је био свеприсутан са 18 поена, 12 скокова и шест асистенција.

Никола Јовић је допринео са осам поена (1/1 за два, 2/6 за три) и шест скокова са 15 минута на паркету.

Џејлен Грин је предводио домаћи тим са 21 поеном.

Мајами је седмопласирани са 43-34. Рокетси су нанизали четврти пораз и сад су на 11. месту Запада са 38-39.