МИЦИЋ ПОКРАДЕН ПРОТИВ БОСТОНА: Шарлот поражен од најбоље екипе лиге (ВИДЕО)
Кошаркаши Шарлота поражени су на свом терену од Бостона резултатом 118:104 у НБА лиги.
ФОТО: Танјуг/АП
Српски интернационалац у дресу Шарлота Василије Мицић је забележио 13 поена (5/13 из игре, 1/6 за три), девет асистенција и два скока, као и једну изгубљену лопту.
Плејмејкеру "стршљенова" је тако недостајало само једно додавање за кош како би уписао нови дабл-дабл, иако је током меча Сем Фарбер, новинар који прати Шарлот, пренео да је Мицић стигао до 10 асистенција. Званична статистика говори другачије.
Други српски интернационалац у Шарлоту Алексеј Покушевски за нешто више од 15 минута на терену уписао је три поена (1/7 из игре), четири скока и две асистенције.
Најбољи код Шарлота је био Мајлс Бриџис са 26 поена, 11 скокова и осам асистенција. То је његов 50. дабл-дабл у каријери. Преко двадесет је бројао и Грент Вилијамс (23).
Најбољи код Бостона били су Џејсон Тејтум са 25 поена, 10 скокова и четири асистенције и Сем Хаусер са 25 поена, а најефикаснији код Шарлота био је Мајлс Бриџс са 26 поена.
Шарлот је 13. у Источној конференцији са 18 победа и 57 пораза, а Бостон је први на Истоку са 59 победа и 16 пораза.
НБА
Финикс – Њу Орлеанс 124:111
Атланта – Чикаго 113:101
Бруклин – Индијана 111:133
Мемфис – Детроит 110:108
Портланд – Орландо 103:104
Бостон – Шарлот 118:104
БОНУС ВИДЕО КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Јокић има и безобразлук
Препоручујемо
"ЂОКОВИЋ НЕ ИГРА, ТАКО ДА..." Легендарна тенисерка сматра да Новак тренутно није најбољи
02. 04. 2024. у 07:00
БОГДАНОВИЋ ОДЛИЧАН У ПОБЕДИ АТЛАНТЕ: Србин разбио Чикаго и донео Хоксима победу (ВИДЕО)
02. 04. 2024. у 07:44
СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"
ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.
25. 01. 2026. у 07:20
ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли
Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.
25. 01. 2026. у 14:30
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)